“Nu snap ik de wip-wap! Omhoog is wip, omlaag is wap”

Aanmelden vanaf 3 jaar

Aanmelden op school

Van harte gefeliciteerd! Uw kind is 3 jaar geworden.

Stap 1
Via de gemeente Groningen heeft u een brief ontvangen met informatie over de wijze van aanmelden op de basisschool. Vanaf de 4e verjaardag van uw kind gaat het naar de basisschool. Op alle basisscholen in de gemeente Groningen gelden dezelfde afspraken om uw kind aan te melden.
Is uw kind ouder dan 4 jaar, scrol dan voor meer informatie naar beneden.

Stap 2

Het vinden van een geschikte basisschool begint met oriënteren. Op de Oosterhoogebrugschool kan dit door onze informatieochtend /informatieochtenden/ te bezoeken.

De 3 dichtsbijzijnde scholen kunt u vinden via scholen op de kaart. Hier kunt u uw postcode of adres invullen, en zo vindt u de 3 dichtsbijzijnde scholen.

Stap 3
Heeft u een school gekozen, dan kunt u uw kind aanmelden. De aanmelding kan via het aanmeldformulier (Aanmeldformulier) op onze website. Let op! Het inleveren van een aanmeldformulier betekent niet dat uw kind op onze school staat ingeschreven.

 

Informatie over de aanmeldperiode

Geboortedatum van uw kind

Aanmeldperiode en sluitingsdatum

1 januari t/m 31 maart 2021

1 maart t/m 31 mei 2024

1 april t/m 30 juni 2021

1 juni t/m 30 september 2024

1 juli t/m 30 september 2021

1 september t/m 31 december 2024

1 oktober t/m 31 december 2021

1 december t/m eind februari 2025

Stap 4
De plaatsing van uw kind volgt na de sluitingsdatum van de aanmeldperiode. Zijn er meer aanmeldingen dan het aantal beschikbare plekken, dan vindt er op basis van de voorrangsregels een loting plaats. Als u bent ingeloot, dan nemen wij contact met u op om een rondleiding te plannen.

Voorrangsregels

  • Broertjes en zusjes van leerlingen op onze school
  • De school is 1 van de 3 dichtstbijzijnde scholen (postcodebeleid)

Stap 5

Om uw kind te laten wennen op school neemt de groepsleerkracht uiterlijk 6 weken voordat uw kind 4 jaar wordt contact met u op voor het maken van enkele wenafspraken. Voor leerlingen die na de zomervakantie starten is er in de laatste schoolweek een wenuur.

Voor oudere leerlingen

Is uw kind ouder dan 4 jaar en wilt u uw kind aanmelden in verband met een schoolwissel. Neem dan telefonisch contact met ons op via 050 – 321 04 44. In dat geval maken wij, indien er ruimte is, een afspraak voor een kennismakingsgesprek en een rondleiding.

WELKOM! DEZE WEBSITE MAAKT GEBRUIK VAN COOKIES


Op onze website maken we gebruik van functionele - en analytische cookies om de website optimaal te laten functioneren en waar mogelijk te verbeteren. Deze cookies verzamelen geen persoonsgegevens.
Veel leesplezier!

Akkoord met de cookies