“Oh kijk dan! Het is al kwart voor pauze”

Gym en bewegingsonderwijs

Al onze leerlingen krijgen twee keer per week gym van de enthousiaste en professionele gymleraar. Deze vakleerkracht bewegingsonderwijs is ook onze brede vakdocent die ervoor zorgt dat het binnenschoolse en buitenschoolse lesaanbod op elkaar is afgestemd.

Met een goed en evenwichtig lesaanbod, ontwikkelen onze leerlingen zich zo goed mogelijk op lichamelijk vlak. Denk daarbij aan motorische, tactische en sportieve ontwikkeling. Daarnaast vinden we bewegingsonderwijs belangrijk vanwege het sociale aspect: leren bewegen doe je altijd samen. Bewegen bevordert de gezondheid, jong leren bewegen, er plezier in hebben is oud gedaan!

Extra bewegen

Naast twee keer gym, bieden we onze leerlingen elke week een derde beweegmoment aan. Dat doen we in samenwerking met het Alfa College en de studenten van Sport en Bewegen. Daarnaast kunnen onze leerlingen meedoen met Bslim. Die bieden sport- en beweegactiviteiten aan buiten school voor leerlingen van 5 tot 15 jaar.

Ons doel is dat alle leerlingen lid worden van een sportvereniging.

Speciale sportactiviteiten

Als school doen we actief mee aan diverse sportactiviteiten:

  • de jaarlijkse sportdag met andere scholen in de wijk
  • het schoolvoetbaltoernooi
  • de 4 Mijl van Groningen
  • de Avondvierdaagse

Verder komen sportverenigingen in onze gymlessen langs. Daar geven zij clinics, zodat onze leerlingen kennismaken met veel verschillende sporten. Ook organiseren onze leerlingen van groep 8, onder begeleiding van de gymleraar, sportieve activiteiten voor leerlingen van onze school. Denk daarbij aan straatvoetbal of bowlen.

 

WELKOM! DEZE WEBSITE MAAKT GEBRUIK VAN COOKIES


Op onze website maken we gebruik van functionele - en analytische cookies om de website optimaal te laten functioneren en waar mogelijk te verbeteren. Deze cookies verzamelen geen persoonsgegevens.
Veel leesplezier!

Akkoord met de cookies